SVÍČKOVÁ MAGIE-RITUÁL.

Napsal Beherit666.bloger.cz (») v sobotu 7. 1. 2012 v kategorii MOUDRÁ KNIHA, přečteno: 6219×
ucebnice-magie/pRednI-strana-knihy.jpg

SVÍČKOVÁ MAGIE-RITUÁL.
V jedné z dřívějších částí této knihy jsem hovořil o sympatetické magii člověka, vytváření hliněných modelů zvířat, která se měla lovit, a poté o útoku na tyto figurky. Podobné příklady lze najít v pruběhu celé historie: asi 1200 let před n. l. použil egyptský strážce pokladu voskovou figurku při spiknutí proti Ramsesovi III.; král Nectanebo II. (350 let před n. l.) vybojoval všechny bitvy předem s použitím voskových figurín. Stovky, ne-li tisíce let lidé všech ras a náboženství provozovali stejný druh sympatetické magie s použitím svíček místo hliněných či voskových figurín. Svíce představují nejen lidi, ale také věci: lásku, peníze, přitažlivost, neshodu atd. Zapalováním různých druhů svící a různou manipulací s nimi lze prováďět mnoho magických kouzel.
Svíce mohou být jakéhokoli druhu, důležitá je však jejich barva. Tím je dán význam údajů v těchto tabulkách:

TABULKA č. 1 - ASTRÁLNÍ BARVA
Foto-tabulka-C-1a-astrAlnI-barvy
Foto-tabulka-C-1b-astrAlnI-barvy

TABULKA č. 2 - SYMBOLIKA BAREV
Foto-tabulka-c-2-symbolika-barev

TABULKA č. 3 DNY V TÝDNU
Foto-tabulka-c-3-dny-v-tYdnu

Svíčková magie může být prováděna na vašem běžném oltáři, ale vzhledem k tomu, že mnoho rituálů vyžaduje , aby svíce byly postaveny po určitou dobu, je vhodné použít další oltář. Mohl by to být karetní stolek, konferenční stolek, bedna, horní deska prádelníku - témě cokoliv. Potřebujete bílou oltářní svíci (s figurkami Boha a Bohyně, pokud si přejete). Před ní umístíte kadidelnici, vodu a sůl. To jsou základní věci.
Nyní se podívejte na typický rituál zapalování svíce. Dobrým příkladem je obřad ,,Získat lásku druhého". Na jedné straně oltáře (vlevo) umístěte svíci představující prosebníka (tím jste vy nebo osoba, kvůli níž provádíte rituál). Na druhou stranu oltáře umístěte svíci představující člověka, jehož pozornost chcete upoutat.
Zde mi dovolte říci, že byste se NIKDY neměli pokoušet zasahovat do vůle druhého člověka. Proto nesmíte provádět takovéto rituály se zaměřením na konkrétního člověka. Druhá svíce bude představovat nějakého člověka patřícího do určitého typu, kterého si přejete upoutat. Například byste mohli zvolit růžovou svíci, přejete-li si někoho milujícího a něžného, červenou, když chcete někoho energického a sexuálně silného. Nebo byste mohli použít svíci ze znamení Raka pro osobu citlivou a milující domov, svíci Lva pro silného vůdce, svíci Panny pro někoho analytického a usilovného. U nikoho z nich pochopitelně nemůžete najít jen jednu nebo dvě barvy k označení všeho, čím by váš milý měl oplývat, takže možná dáte přednost čistě bílé svíci. Ať použijete jakoukoli svíci, můžete vyjádřit svá přání, když ji ,,oblečete" (viz níže). U svíce prosebníka (vlevo) postupujte podle TABULKY č. 1, podle data narození.
Dvě základní svíce musí být před použitím ,,oblečeny". Provádí se to tak, že je obě celé natřete olejem. Nemůžete-li sehnat speciální olej na svíce, postačí obyčejný olivovy olej. Potírejte svíce od středu ke koncům (viz obr. 11.2).
Foto-obr-11-2

Soustřeďte přitom své myšlenky na osobu, kterou svíce představuje. Představte si při potírání první svíce sebe (či jiného prosebníka). V duchu vyslovujte jeho jméno, říkejte, že představuje vás (ji / jeho). U druhé svíce samozřejmě nebudete používat jméno, ale soustředíte se na atributy, které má mít neznámá osoba, již chcete upoutat.
Vedle každé z těchto ASTRÁLNÍCH svící stojí ČERVENÁ svíce. Z TABULKY č. 2 vidíte, že červená = síIa, zdraví, vitalita, sexuální láska. Tyto červené OBĚTNÍ svíce tedy zajistí, že k sobě budete s druhou osobou přitahováni z důvodů, které máte na mysli.
Nyní k opravdové roli přitažlivosti. Znovu z TABULKY č. 2 vidíte, že zlatá (nebo žIutá) je barva přitažlivosti, přesvědčení, kouzla a důvěry. Tak svým kouzlem a důvěrou upoutáte člověka, kterého si přejete, přesvědčíte ho, aby přišel k vám.
Váš oltář je schématicky zobrazen na následující straně.
Foto-vAS-oltAR-je-schEmaticky

Tento rituál se zahajuje vytvořením kruhu pomocí athame a jeho obvyklým vysvěcením. Chvíli pak meditujte o zamyšleném cíli.
Zapalte svíci představující PROSEBNÍKA a řekněte:

,,Zde je... (prosebníkovo jméno)' Tato svíce je jeho. Tento plamen hoří stejně jako jeho duch."

Zapalte 1. ČERVENOU svíci a řekněte:

,,Láska... (jméno)... je velká a zde je ukázána. Je to silná láska a vyhledávají ji mnozí."

ZapaIte ASTRÁLNÍ svíci lásky, po níž toužíte, a řekněte:

,,Toto je srdce někoho jiného, čIověka, kterého bude prosebník milovat a toužit po něm. Představuji si ho před sebou."

Zapalte 2. ČERVENOU svíci a řekněte:

,,Láska, kterou chová k...(prosebníkovo jméno)...roste s tímto plamenem. Hoří jako toto světlo a je stále k němu přitahován. VeIká je láska, kterou k sobě vzájemně chovají."

Zapalte ZLATOU svíci a řekněte:

,,Jeden je přitahován k druhému.
Taková je jejich láska,
že všichni vnímají jejich vzájemnou přitažIivost.
Tato svíce hoří a přitahuje je stále blíže k sobě.
Mocné je jejich přesvědčení.
On stáIe cítí přitahování.
MyšIenka na ni trvá.
Jeho dny jsou dlouhé touhou po ní,
jeho noci jsou plné přání.
PřáI by si jediné,
aby byli jako jeden, spolu.
Být jako jeden, navždy,
to je jeho potřeba.
Neboť nenajde klid,
dokud nebude spočívat vedle ní.
Splní jí každé přání,
sloužit, žít - nezemřít.
Nemůže odolat tak silné přitažIivosti,
na odpor ani nemyslí.
Přeje si plout po proudu k ní na konec cesty.
Tam, kde slunce vstává,
bude její láska s ní,
tam, kde slunce zapadá,
tam bude on."

Seďte chvíli, než zhasnete svíce (sfouknutím, ne zamáčknutím knotu). Ritual opakujte každý, den a pokaždé posuňte ASTRÁLNÍ a 2. ČERVENOU svíci o kousek blíže k prosebníkovi. Pokračujte v tom, dokud se ASTRÁLNÍ a 2. ČERVENÁ svíce konečně nedotknou PROSEBNÍKA.
Měli byste být schopni vidět sympatetické vlastnosti uvedeného rituálu. Je to typická magie zapálených svící. V této lekci není dost místa na uvedení všech možných rituálů. Můžete si vytvořit své vlastní. Magií zapalování svící se může zabývat celý sabat. Jeden nebo více přítomných vyslovují slova, zapalují a pohybují se svícemi (kde je to třeba).

ZDROJ : VELKÁ UČEBNICE ČARODĚJNICTVÍ A MAGIE.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
krondag z IP 109.230.45.*** | 28.10.2012 21:12
smileDOPORUCUJI VELMI ZAJIMAVY TITUL, KTERY prave vychází  ve vyd. CAD PRESS:
"VOYNICHUV RUKOPIS / Nejzáhadnější kniha světa" - České vydání.
První kompletní faksimilní vydání nejtajemnější knihy světa, Voynichova rukopisu, jenž mnozí odborníci považují za „Svatý grál historické kryptografie“ (a který inspiroval i Dana Browna k jeho bestselleru Ztracený
symbol), doplněné obsáhlou úvodní studií renomované badatelky a záhadoložky Jitky Lenkové.
Tajemný rukopis, nad nímž si lámou hlavu filologové, kryptografologové i amatérští luštitelé celého světa už přinejmenším 100 let (od r. 1912, kdy jej nalezl americký sběratel Wilifrid M. Voynich v jezuitském
klášteře v italském Frascati). Zatím neúspěšně. Nikdo nebyl dosud schopen jednoznačně dešifrovat jedinou stránku, vysvětlit jediné vyobrazení ... přestože se o odhalení jeho tajemství pokoušejí nejhloubavější
mozky planety.  ...  O jeho původu a účelu existuje více teorií, než kolik má stran. Někteří badatelé jej považují za magický grimoár, středověkou čarodějnickou knihu, jiní za babylonský okultní spis,
alchymicko-astrologickou příručku či zašifrované poselství mudrců Atlantidy nebo Plejáďanů, další věří, že jde o legendární Necronomicon Abdula al-Hazreda, denník Leonarda da Vinci anebo dílo Rogera Bacona
...  Hlavní teorie a hypotézy, společně se souhrnem známé historie rukopisu a jeho zkoumání od 15. století, předkládá právě tato kniha, jež zároveň obsahuje i první publikovanou verzi kompletního faksimile
Voynichova rukopisu. 

detail / ukazky z knihy:  voynichuv-rukopis.czweb.org   
video-info o VOYNICHOVE RUKOPISU: www.youtube.com/watch?v=KmLy0TQSHQU


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a čtyři