INTERPRETACE SNŮ.

Napsal Beherit666.bloger.cz (») v pátek 23. 12. 2011 v kategorii MOUDRÁ KNIHA, přečteno: 1171×
ucebnice-magie/pRednI-strana-knihy.jpg

INTERPRETACE SNŮ.
Významný psycholog Carl Jung kdysi prohlásil: ,,Žádný snový symbol nelze oddělit od toho, komu se zdál." Mějte to na mysli, až budete studovat následující koncepce. Všimněte si, že téměř všechny univerzální symboly mají různé významové odstíny. Významy některých jsou dokonce protikladné. Interpretaci takových symbolů můžete uskutečnit jenom VY, komu se sen zdá. Jen vy můžete zvážít vlastní pocity ze snů, symbolu a intuice. Sen je složitý a téměř neomezeny počet kombinací symbolů. Může být povahou analytický, hodnotící nebo terapeutický. Sny bývají většinou analytické. To znamená, že poskytují prostředek k tomu, aby vyšší já rozebralo váš každodenní život a duchovní vývoj, vztah k prostředí a vašim blízkým. Malé procento snů má věšteckou hodnotu. Upozorňuje a připravuje na budoucí události (podíl věšteckých snů se u jednotlivých osob velmi liší, ale odhaduje se, že asi jeden sen z dvaceti se týká budoucnosti). Nespěchejte hned se závěrem, že to, co se vám, zdá o bratru Bobovi nebo sestřenici Mary, je znamením něčeho, co se jim stane. Může se to stát, ale je pravděpodobnější, že se to nestane. Zároveň je třeba poznamenat, že hlavní postavy ve vašem snu ve skutečnosti představují VÁS - nebo nějakou vaši stránku. Tákže když se vám zdá o sestře Suzy, jak se s vámi kvůli něčemu hádá, vlastně vidíte obraz svého vnitřního konfliktu - jedna vaše část je v rozporu s jinou (možná váš mužský aspekt v rozporu s vaším ženskym aspektem). Obraz Suzy je použit jen jako poznatelná forma, kterou můžete přijmout. Opět v závislosti na jednotlivci je počet terapeutickych snů u různých lidí různý. Prostě závisí na osobnosti a potřebách člověka. Má-li silný pocit podřízenosti, jeho terapií může být snění o tom, že je silnou, schopnou a atraktivní osobou. Takto vyšší já kompenzuje psychologický nedostatek snícího člověka. Má-li silný pocit nadřazenosti, mohlo by se mu snem, který ho popisuje jako slabého, bezbranného a podřízeného, o něco snížit sebevědomí. Tak se sen často pokouší překonat nedostatky charakteru.
Věštecké sny se objeví, když se člověk potřebuje připravit na nějakou událost v budoucnosti. I když si to možná vědomě nepamatujete, sen vás pravděpodobně připraví na šok, který vás čeká. Ne všechny prorocké sny jsou významnými událostmi. Některé mohou vypadat zcela triviálně. Jsou však stejně důležité. Určitou dobu programují a připravují podvědomou a vědomou mysl, aby správným způsobem řešila budoucí situace a události.

ZDROJ : VELKÁ UČEBNICE ČARODĚJNICTVÍ A MAGIE.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a nula