MILOSTNÁ MAGIE-RITUÁL.

Napsal Beherit666.bloger.cz (») v pátek 30. 12. 2011 v kategorii MOUDRÁ KNIHA, přečteno: 2743×
ucebnice-magie/pRednI-strana-knihy.jpg

MILOSTNÁ MAGIE-RITUÁL.
Pravděpodobně je větší zájem o takzvané ,,nápoje lásky" a ,,lektvary" než o jinou formu magie. Velká většina z nich však patří do říše fikce. Ale existují rituály, které fungují. Jedním z nejznámějších a nejúčinnějších je rituál, při němž se používají ,,LOUTKY". Tyto loutky představují milence. Jako u sympatetické magie platí, že to, co se dělá s loutkami, se děje s milenci.
Loutkou je speciálně připravená hadrová panenka. Má přibližný tvar postavy vystřižený ze dvou kusů látky (obr. 11.3).
Foto-obr-11-3

Při vystřihování látky byste se měli soustředit na osobu, kterou představuje. Potom může být dále zpracovaná vyšitím rysů tváře, zvláštními charakteristikami (např. bradkou a vousy, dlouhými splývajícími vlasy). Na loutku můžete vyšít také astrologické znamení příslušné osoby. Jestliže vám vyšívání moc nejde, použijte magický fix nebo pero. Nyní dvě látky sešijte, nechte nesešitou jen horní část hlavy (obr. 11.4).
Foto-obr-11-4

Loutku vyplňte bylinami a opět se přitom soustřeďte na skutečnou osobu. Můžete použít například tyto byliny: sporýš lékařský, kopretinu řimbabu, pelyněk, žebříček obecný, kozlík lékařský, buřinu srdečník, růžová poupata, černý bez nebo damianu (turnera aphrodisiaca). To jsou byliny ovládané Venuší. Potom horní část loutky sešijte.
Tímto způsobem se připraví dvě figurky. Jedna představuje muže a druhá ženu. Všechny přípravy se musí odehrávat v kruhu a může se jich zúčastnit jednotlivec nebo celý sabat.
Vzhledem k tomu, že hledáte svého ,,ideálního partnera", podobně jako u zapalování svící uvedeném výše, vytvořte fígurku se všemi vlastnostmi, které hledáte. Je bezejmenná, ale opět může zobrazovat fyzícká přání (např. dlouhé světlé vlasy) a všechny atributy lze vyslovit v duchu. Pamatujte si, že jde o silné kouzlo. Týká se trvalého vztahu, nepoužívejte ji jen proto, abyste získali partnera na krátký milostný poměr.
Až budete hotovi s přípravou, položte loutky na oltář, jednu nalevo od svého meče nebo athame a druhou napravo. Musí být před touto zbraní. Na oltář položte také kousek červené stužky dlouhé 53 cm.

Prosebník:
,,Ó, mocný Bože a Bohyně,
vyslechněte nyní moji prosbu.
Mou žádost o pravou lásku Pro... (jméno)... a její přání."

Prosebník bere jednu z loutek, namáčí prsty do slané vody a celou ji postříká. Potom s ní projde kouřem z kadidla, obrací ji, aby byly všechny strany dobře okouřeny. Přitom říká:

Prosebník:
,,Jmenuji tuto loutku... (jméno prosebníka) ...
je to po všech stránkách ona.
Jak žije, tak žije tato loutka.
To, co jí dělám, dělám jí."

Prosebník pokládá loutku na místo a zvedá druhou. Pokropí ji a okouří kadidlém a říká:

Prosebník:
,,Tato loutka je ve všem všudy jako její vysněný partner.
Jak žije, tak žije tato loutka.
To, co jí dělám, dělám jemu."

Prosebník pokládá loutku na místo a pak pokleká před oltářem a jednou rukou lehce spočine na každé loutce. Se zavřenýma očima si představuje dvojici lidí pomalu přicházejících k sobě. Setkávají se, líbají a objímají. Když to dělá - není třeba pospíchat - pomalu pohybuje loutkami podél meče, až se nakonec setkají. V tom okamžiku může otevřít oči a drží loutky tváří tvář k sobě se slovy:

Prosebník:
,,Ať jsou takto připoutáni jeden k druhému,
silně a opravdově.
Ať jsou spolu vždy jako jedno tělo i duše.
Už se nikdy nesmí rozdělit;
už nikdy nebudou sami,
ale navždy pevně spolu jako jedno tělo a duše."

Loutky teď musíte položit spolu doprostřed oltáře s mečem napříč na nich. Příštích deset minut prosebník (pokud je samostatnou čarodějnicí) nebo celý sabat může začít tancovat dokola a provádět obvyklým způsobem magickou činnost ukončující spojení dvou lidí.
Prosebník / sabat může také jednoduše sedět, meditovat a soustřeďovat se na ony dva mladé lidi, jak jsou spolu šťastní, smějící se, bavící se spolu a milující se.
Tento rituál by se měl provádět v pátek během přibyvajícího měsíce a o příštích dvou pátcích pak opakovat. Jestliže je kalendář takový, že není možné najít tři pátky v dorůstající fází měsíce, pak se rituálem zabývejte v pátek, ve středu a v pátek. Vždy se snažte, aby poslední páteční rituál byl co nejblíže úplňku. Pokud oltář nemůže zůstat mezi rituály rozestavený se dvěma figurkami (ležícími pod mečem), pak by měly být zabaleny do čisté bílé látky (v poloze tváří k sobě) a uloženy na místo, kde nebudou rušeny.
V poslední pátek po provedení uvedeného rituálu pokračujte takto:

Prosebník:
,,Nyní nechť sváže Pán a Paní tyto dvě bytosti dohromady,
tak jako je já zde svazuji."

Zvedne loutky a ovážeje několikrát dokola červenou stužkou a konec zaváže kolem nich.
Foto-ovAzanE-loutky-C-stuZkou

Prosebník;
,,Nyní jsou navždy jedno tělo
a duše jako bohové sami.
Ať se jeden skutečně stane součástí druhého,
aby se cítili neúplní,
když nebudou spolu.
Nechť se tak Stane!"

Svázané loutky se potom opět položí pod meč a nechají se tak několik okamžiků, zatímco prosebník medituje (tentokrát se netancuje, ani nezpívá).
Po skončení rituálu by měly být loutky zabaleny do čisté bílé látky a uchovány pečlivě tam, kde nebudou nikdy rozvázány.

ZDROJ : VELKÁ UČEBNICE ČARODĚJNICTVÍ A MAGIE.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a devět