S I G I L L A - KAPITOLA II.

Napsal Beherit666.bloger.cz (») v pátek 17. 6. 2011 v kategorii S I G I L L A, přečteno: 2369×
clanky-1/tab0145.jpg

S I G I L L A - KAPITOLA II.

Pojednává o pečetích trůnních andělů Božích.


Tito svatí trůnní andělé Boží jsou ti, jimž je Boží příkaz vydávám bezprostředně, a jsou nazýváni jmény: Michael, Gabriel, Samael, Raphael, Sachiel, Anael, Cassiel.

Nemohou být kdykoliv bez rozdílu zavoláni, jak člověk chce, nýbrž musí být vyvoláni v určených hodinách stejně jako i zlí andělé ve svých, jinak se nezjeví. Dobré anděly nalezneme podle tabulky jejich hodin v Cabala alba. Teď budou následovat pečetě trůnních andělů v jejich pořadí. (Viz tabule 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107.)
Tab0099

Tab0100

Tab0102

Tab0103  

Tab0104

Tab0105

Tab0106

Tab0107a
Z těchto 7 pečetí trůnních andělů musíš zhotoviti v tentýž den pečeť téhož anděla, napsat ji na kus panenského pergamenu, nosit na hrudi v den, kdy chceš zlé duchy vyvolávat.
Šalamounův pentakl k zavěšení.
(Viz tab. 108.)
Tab0108
Pentakl,který je nutno dle šalamounského hledání pokladů na poklad položiti.
Po zaklínání pokladu polož naň tuto pečeť, takto se nebude moci přesunout, obrátit ani proměnit, ani poklesnout do hloubky, neboť duchové od tohoto místa odstoupí. (Viz tab. 109 II.)
Tab0109
Na druhou stranu této výše uvedené pečeti Sator Arepo musí být ještě následující pečeť vyryta nebo napsána. Abychom ji mohli dokončit, musíme nanést krev z bílého beránka, holuba nebo draka na panenský pergamen in hora et die Solis (v hodinu a dni Slunce) nebo ji můžeme vyrýt do precizně opracovaného stříbra (finirtes Silber) a červeně vypálit, přičemž tato pečeť musí přiléhat na první. (Viz tab. 109 I. Fig. A.)
Tab0109a
Jak se dozvědět o místě uložení pokladu.
Chceš-li se dozvědět, kde leží poklad, odstraň trávu, uhlaď zemi a znázorni na ni tuto figuru. Nato uvidíš znamení v podobě blesku a hromu nebo ohnivý plamen. Nečekej dlouho, nýbrž odstup od tohoto místa, aby ti oheň neublížil.(Viz tabulku 109 I. Fig. B.)


Ještě o olověné pečeti, kterou je nutno na poklad položiti.
Tato pečeť nebo charakter se vyryje do tenkého, čistého olova v den a hodinu 3, následně se v hodině Saturna položí do země na místo uložení pokladu do hloubky jedné dlaně tak, aby byl nápis otočen směrem do země. Poté dávej mezi 11. a 12. hodinou (ať již ve dne nebo v noci) pozor. Přesně v tento čas uvidíš, co duch učinil, a pokud tu poklad stále je, bude pečeť ležet obráceně, to znamená, že písmo nebo charakter, které byly předtím otočené do země, budou nyní ležet navrchu, a tedy si můžeš být jist, že poklad tu stále ještě je. (Viz tabulku 109 I. Fig. C.)

O Šalamounově pečeti pokladu, kterou klademe na poklad.
Tato olověná pečeť se a ryje (glassirt) a připravuje, když měsíc přibývá – v sobotu, v hodině Saturnově před východem Slunce, ve znamení Blíženců nebo Panny. Den předem však musíš v hodinu Saturnovu zakoupit rydlo z tvrdého kovu a ve zmíněný den a hodinu Saturnovu musíš pečeť vyrýt a připravit.

Tuto pečeť polož po západu Slunce do země, na místo, kde se má nacházet poklad a řekni: Husye Husii, já N., nařizuji vám, duchové či duchu, aby ses od tohoto místa pokladu, který tu leží skryt, vzdálil, to ti přikazuji při jménech Parii, Hachla Franckla, uslyš Parem aglo Agla Aglakom. Obrať olovo proti východu Slunce a ulož olovo jeden loket hluboko do země a sice mezi dva kameny na poklad, aby se olovo neznečistilo. Nech ho ležet (anebo zůstaň u toho) až do půlnoci a pak se sám rychle podívej. Měl bys uvidět na pravé straně znamení, blesk nebo ohnivý plamen, nebo uslyšíš třesk, tak budeš vědět, že jsi určil správné místo. Nyní si místo, kde jsi spatřil znamení, dobře zapamatuj a nech poté ležet poklad a olovo v kouři až do příštího dne. Následně se vrať na ono místo, vyhrab olověnou pečeť, důkladně ji vyčisti a uvidíš, že změnila barvu na modrou nebo červenou, což značí, že všechno je v naprostém pořádku – toto je znamení, že poklad se tu skutečně nachází a je ti dosažitelný, tehdy věz a věř, že ty sám můžeš poklad bez sebemenšího nebezpečí vyzvednout.
Notandum.

Jestliže pečeť nevydala předepsané znamení, nesmíš dále pokračovat v hledání. Jestliže se však poklad zde nachází NB., zapamatuj si i toto dobře a nepolož olověnou pečeť na ono místo pokladu, kde jsi viděl znamení, protože to nepřináší nic dobrého. Zapamatuj si stejně dobře, pokud charaktery a olověná pečeť ani na druhý den žádné znamení nedávají, anebo ho nemají na sobě, pak ji znovu polož mezi dva kameny a počkej až do třetího nebo čtvrtého dne.
Šalamounova pečeť zde před chvílí popsaná.
(Viz tab. 110.)

Tab0110

Štítky: S I G I L L A
Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a jedna