S I G I L L A - KAPITOLA III.-IV.

Napsal Beherit666.bloger.cz (») v sobotu 18. 6. 2011 v kategorii S I G I L L A, přečteno: 1531×
clanky-1/tab0145.jpg

S I G I L L A - KAPITOLA III. - IV.
Pojednává o čtyřech zvláštních tajných pečetích k vyzvednutí pokladu.

Nejprve tobě, Fauste, můj milý následovníku, musím říct, že když chceš vyzvedávat poklady, musíš se nejprve za pomoci pečetí a pentaklů před duchy dobře chránit, abys je mohl spoutat, a to kvůli škodám, které ti mohou způsobit, proto se musíš dobře ochránit a být si jist vlastním bezpečím. Proto tě chci naučit čtyřem tajným pečetím patřícím k mému tajnému trojnásobnému pekelnému donucení a vysvětlit ti, k čemu jsou užitečné, co vyjadřují a jakým způsobem je nutno je zhotovit. Proto NB. NB. dávej dobrý pozor. Neboť tyto pečetě jsem shledal při vyhledávání pokladů ze všech ostatních nejspolehlivějšími – proto je drž ve veliké tajnosti.

Pečeť číslo I.
Tato pečeť musí být zhotovena ve středu v poledne, ve 12. hodině, za použití červeného cinobrového inkoustu, z cinobru, jaký roste v horách, a napíše se na čistý a pravý panenský pergamen. Dále se musí za pomoci černé stuhy zavěsit na krk a nosit na nahé hrudi. Tato pečeť je dobrá proti jakémukoliv poškozování, lekání a šálení zraku způsobenému duchy. Musíme mít ale na paměti, že je třeba ji zhotovit za přibývajícího měsíce, protože tím nabude neobyčejné síly. (Viz tab. 111. Fig. A.)
Tab0111
Pečeť číslo II.
Tuto pečeť č. 2 zhotoví mědirytec na očištěném, novém, na tenko tepaném olovu v den a hodině Luny za přibývajícího Měsíce, a to ve znamení Býka (@). Jestliže jsi sdostatek zručný, můžeš ji vyrýt i sám. Tato pečeť se položí na poklad, a tak jej zlí duchové nebudou moci obrátit, posunout či proměnit. A kdyby již byl poklad posunutý, tak se stane, že se opět vrátí na své původní místo. Zaručuji ti, můj milý Fauste, že takový účinek nedosáhla žádná jiná pečeť, navíc si podrží svou sílu plných 30 let, když ji podle následujícího posvěcení okouříš, a pro její velikou ctnost ji nemohu dostatečně vynachválit, proto ji drž v tajnosti. (Viz tab. 111. Fig. B.)

Tato pečeť se zhotoví na tenko tepané olovo v den a hodině ™ za přibývajícího Měsíce, a to ve znamení @.

Pečeť číslo III.
Pečeť č. 3 zhotoví mědirytec v pátek mezi 11. a 12. hodinou (Velký pátek je zřejmě nejlepší; když to ale není možné, zvolí se k tomu obvyklý pátek, totiž první pátek po novém měsíci). Tato pečeť musí být vyryta do nového plátu mědi, odpovídajíc velikosti dlaně. S touto pečetí se můžeme dozvědět místo uložení pokladu následovně: Zahrab tuto pečeť v pátek v hodině dvanácté na místě, kde se domníváš, že by se měl poklad nacházet a nech ji tu po 9 dní ležet, lhostejno, je-li to ve volné krajině, ve sklepě, v budově, nebo kdekoliv jinde ve stavení. Těchto 9 dní však dej dobrý pozor a to hlavně večer hodinu po západu Slunce a časně ráno ještě před svítáním. Nachází-li se na těchto místech určitě poklad, pak se v těchto hodinách, jak večer, tak ráno, ukáže hořící ohnivá svíce nebo bílý duch. A to právě v tom místě, kde poklad skutečně leží, kteréžto místo si musíme přesně zapamatovat. Tato pečeť si podrží svou sílu a dokonalou účinnost plných 30 let, je-li posvěcena dle následujícího svěcení.

Nyní následuje popsané pentakulum č. 3 (Viz tab. 112.)
Tab0112
Tato pečeť musí být vyryta do mědi, a rytina musí být vyplněna černou židovskou smůlou.
Pečeť č. IV.

Pečeť č. 4 musí být vyryta na dva loty čistého stříbra bez sebemenší příměsi. Vytepej to na šířku jedné dlaně a nech ji vyrýt nebo tak učiň sám v den a hodinu Merkura a Jupitera, to jest v noci od 1. do 2. hodiny, nebo to nechej vyrýt v pondělí ráno od 6. do 12. za přibývajícího Měsíce. Když člověk položí tuto pečeť na místo, kde je poklad, které je NB. hlídáno zlými duchy, tak se ti všichni zjeví osobně, že je budeš moci vlastníma očima spatřit a oni ti musí poklad dobrovolně propustit. Duchové si mohou navzájem uškodit, zvláště jsi-li dobře ochráněn pentaklem. (Viz. tab. 113.)
Tab0113
Tuto 4. pečeť, milý následovníku Fauste, jsem vždy nejvíce přede všemi ostatními pečetěmi vychvaloval.
Tohoto je nutno si při předchozích 4 pečetích ještě povšimnout.

Dříve než člověk kteroukoli použije, je nutno tuto pečeť tajně skrýt na oltáři v kostele a jeden měsíc ji tam nechati ležet, dříve než ji použijeme, neboť pak podrží svou moc tak dlouho, než planeta Saturn proběhne skrze všech dvanáct znamení, to znamená po dobu 30 let.

KAPITOLA IV.
Pojednává o 4 pentaklech, které se upotřebí zavěšením na krk.

Tyto 4 pečetě se používají při vyvolávání i k vyzvednutí pokladu, a tyto musí exorcista nositi na holém krku na červené hedvábné niti. Každý z těchto pentaklů musí být ve stanovený den a hodinu červeně vymalován cinobrovým inkoustem na čistý a opravdový panenský pergamen. A takto je vezmi s sebou do kostela a tam nechej pečetě 3 neděle po sobě posvěcovati a modli se pokaždé, konkrétně při každém požehnání třikrát Otče náš a též třikrát Věřím v Boha, načež je můžeš dle libosti upotřebit. Tyto pentakly nyní následují. (Viz tab. 114.)
Tab0114
Dále následují dva jiné pentakly jako pečetě Jupitera a Venuše. (Viz tab. 115.)

Tab0115

Štítky: S I G I L L A
Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a deset